6,50 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii od zaraz sortowanie owoców z językiem angielskim Ashford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Ashford
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 21 października 2014 23:10

Przetwórnia owoców i warzyw szuka pracowników fizycznych bez doświadczenia przy pakowaniu produktów. Oferta z Ashford na produkcji przy sortowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik przetwórni do pakowania
Lokalizacja: Anglia, Ashford
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.

Zadania:
Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu owoców. Do dodatkowych zadań pracownika należy dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
– przyjazd samochodem
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
– osoba otwarta potrafiąca porozumieć się z otoczeniem
– sprawne dłonie
– posiadanie dużej motywacji i zaangażowania
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy szkolenia
– dobre wynagrodzenie wypłacane co tydzień
– możliwość dostosowania swojego czasu do czasu pracy
– zatrudnienie na cały, pół etatu bądź tylko w weekendy
– miłą atmosferę
– oferujemy zdobycie nowego doświadczenia
– zatrudnienie w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: Marta.kozlowska@firstcallcontractservices.co.uk

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-polakow-na-produkcji-pakowanie-sortowanie-ashford/

ID ogłoszenia: 475446bc8bb25f1