od 24 600 CZK netto/mc

Oferta pracy w Czechach dla par bez znajomości języka na produkcji AGD od zaraz Ołomuniec

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Ołomuniec
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2022 02:03

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji AGD. Zatrudnienie dla par w Ołomuńcu bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ołomuniec

Wynagrodzenie: od 24 600 CZK netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie sprzętu AGD;
  • pracownik będzie zajmował się również kompletowaniem wyrobów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • zręczność;
  • mile widziane doświadczenie przy pracy w Czechach;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość brania nadgodzin;
  •  możliwość brania zaliczek raz w tygodniu;
  • odzież i obuwie robocze;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowe badania lekarskie przed podjęciem pracy;
  • pomoc w założeniu konta w czeskim banku;
  • 25 dni urlopu wypoczynkowego;
  • stały kontakt z koordynatorem;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

viola.demhasajova@personafabric.cz lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +420 797 978 299

Źródło: www.personalfabric.pl/szukam-pracy/operatorzy-produkcji_yy78/praca-dla-operatorow-produkcji-sprzetu-agd-bez-doswiadczenia-na-2-zmiany_xx1049

ID ogłoszenia: 9916262fe4e66b14