do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu piwa styczeń 2019 Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2018
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:17

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii przy pakowaniu piwa, znanej marki Heineken. Zatrudnienie od stycznia 2019 na stanowisku pakowacza bez języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Haga, Holandia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań na magazynie, polegających na kompletowaniu kartonów z piwem
  • obowiązkiem będzie pakowanie i zgrzewanie pudełek
  • jest to praca w szybkim tempie wymagająca bardzo dużej zręczności

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • wysoka motywacja
  • zdolności manualne
  • dostępność od stycznia 2018
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • uczciwość
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej i monotonnej

Zapewniamy:

  • legalną, holenderską umowę o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu i szukaniu zamieszkania
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie już od stycznia 2018

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego, na adres dostępny poniżej:

  • biuro.jaslo@beetsma.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-przy-pakowaniu-piwa-heineken-bez-jezyka-styczen-2018-haga/

ID ogłoszenia: 9135a245762b870a

ilość wszystkich wyświetleń: 2031, dzisiaj: 2