do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz na produkcji przypraw

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2016 16:11

Aktualna oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na produkcji przypraw i ziół przy bieżących zadaniach zleconych przez koordynatora.

Termin: od zaraz
Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • aktualne prace produkcyjne na bieżąco zlecane przez kierownika w fabryce zajmującej się produkcją paczkowanych ziół oraz przypraw

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • przejazdy wewnętrzne

Uwaga! Obowiązkowym warunkiem podjęcia tej pracy jest samodzielne dotarcie do biura w Helmond aby podpisać stosowne dokumenty.

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • info@theperfectmatch.pl z dopiskiem: PRODUKCJA

Możliwość kontaktowania się również w dni robocze – od poniedziałku do piątku, pod numerem: +48618205550
źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-produkcji-ziol-i-przypraw-id402248.html

ID ogłoszenia: 24057c6b480acb06

ilość wszystkich wyświetleń: 1617, dzisiaj: 1