11,75/h € brutto

Oferta pracy w Holandii produkcja czekolady bez znajomości języka od zaraz Vaassen 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 03:10

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Vaassen na produkcji wyrobów czekoladowych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Vaassen, Holandia

Wynagrodzenie: 11,75/h euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie praca na produkcji wyrobów czekoladowych
  • głównym zadaniem będzie obsługa maszyn i pakowanie produktów
  • zatrudnienie w fabryce w temperaturze pokojowej
  • opcja pracy na wielu stanowiskach – w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pełne wsparcie od momentu wyjazdu do Holandii
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i transportu do Holandii
  • łatwy i stały dostęp do portalu pracownika
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • wynagrodzenie co 4 tygodnie wypłacane na konto
  • zakwaterowanie
  • przejazdy wewnętrzne w Holandii
  • pomoc koordynatorów
  • ubezpieczenie
  • system jednozmianowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 77 545 75 75

Zgłoszenie można przesłać na adres:

  • m.dyszka@covebo.pl

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001660-pakowanie-wyrobow-czekoladowych/

ID ogłoszenia: 8955e3fd8f4810b3

ilość wszystkich wyświetleń: 1032, dzisiaj: 1