1720-1900 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech 2017 bez języka pakowanie przekąsek od zaraz München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Opublikowany: 31 maja 2017 18:48

Oferta aktualnej pracy w Niemczech 2017 w Monachium dla osób bez znajomości języka obcego. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz przy pakowaniu słonych przekąsek, takich jak krakersy, czipsy, czy paluszki.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek
Miejscowość: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: 1720 – 1900 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w zakładzie produkcyjnym zajmującym się wytwarzaniem różnego rodzaju słonych przekąsek – paluszków, krakersów, mieszanek orzechów i bakalii
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za pakowanie wyrobów oraz przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość podjęcia prac w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • pracowitość
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz w Niemczech
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • niemiecką umowę o pracę początkowo na okres próby a dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Od zaraz pakowanie przekąsek 06/2017, Monachium” należy przesłać z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-przekasek-munchen/

ID ogłoszenia: 873592e90e6de0f6