do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz Bremen bez języka na produkcji płatków śniadaniowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 października 2015 01:48

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji płatków śniadaniowych przy obsłudze maszyn. Zatrudnienie w Bremen od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji płatków śniadaniowych

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik zajmuje się obsługą maszyn do mieszania składników.
  • Obowiązkiem będzie wsparcie w pracach produkcyjnych przy odmierzaniu składników oraz pakowaniu płatków.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • efektywność, pracowitość
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • lojalność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość zorganizowania miejsca zamieszkania odpłatnie
  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych

Zapewniamy:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Praca na produkcji płatków śniadaniowych, Bremen” na poniżej podany adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-bremen-produkcja-platkow-sniadaniowych/

ID ogłoszenia: 344560a65d46514a

ilość wszystkich wyświetleń: 2374, dzisiaj: 2

3 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech od zaraz Bremen bez języka na produkcji płatków śniadaniowych”

  1. Praca na produkcji płatków śniadaniowych Bremen na 3 października 2015 @ 13:35

    Witam ,jestem zainteresowany oferta i gotowy do wyjazdu od zaraz .Jako załacznik wysyłam swoje CV i prosze o kontakt.730218757.jestem uczciwy, sumienny, sprawny fizycznie ,i bardzo szybko sie ucze ,Pozrawiam .Mariusz.

  2. Witam posiadam doświadczenie w logistyce . Jestem operatorem wózka widłowego z 4 letnim doświadczeniem. Posiadam aktualne badania psychotechniczne i lekarskie. Mam również doświadczenie w pracy na produkcji. Mam 23 lata i jestem zmotywowany do pracy. Przed podjęciem pracy czeka mnie miesięczny okres wypowiedzenia umowy w kraju. 697486973 oto mój nr kontaktowy . Pozdrawiam

  3. witam jestem zainteresowana oferta pracy prosze o kontakt +48733 836 310. jestem gotowa do wyjazdu od zaraz. jestem uczciwa, nie karan , szybko sie ucze,odpowiedzalna,