2360 € brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja czekolady bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: 1,5 roku
  • Opublikowany: 2 grudnia 2020 03:10

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Kolonii dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2360 € brutto na godz. + premie + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca, w której panuje wysoki reżim sanitarny;
  • pracownik będzie dbał o wysoką jakość produktów, a także uczestniczył w procesach produkcyjnych oraz obsługiwał, konserwował i mył maszyny i urządzenia;
  • zadaniem będzie także dbanie o ciągłość produkcyjną oraz pakowanie itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć wykonywania monotonnej i powtarzalnej pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • odzież służbową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na półtora roku;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k12/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-w-fabryce-z-kolonii-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 3135fc63ed02e408