1500 euro/mc brutto + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech produkcja czekolady bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 maja 2016 01:18

Aktualna oferta pracy w Niemczech na produkcji czekolady w fabryce z siedzibą w Bremen. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków. Pracodawca zapewnia na miejscu bezpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: 1500 euro miesięcznie brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace mające na celu przygotowanie nadzienia do czekolad, polegające na odmierzaniu i mieszaniu składników
  • zadania będą związane z obsługiwaniem maszyn produkcyjnych
  • stałe kontrolowanie procesów produkcyjnych i jakości wyrobów
  • pakowanie gotowych czekolad
  • paletowanie kartonów
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz i elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • dużą zaletą będzie posiadanie badań z sanepidu do pracy z żywnością (kiedyś książeczka)
  • gotowość do pracy zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione są odpowiednie środki BHP – jednorazowe rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, itp
  • szkolenie wdrażające
  • bezpłatne zamieszkanie, zorganizowane w dobrych warunkach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji czekolady, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-czekolady-bez-jezyka-w-fabryce-z-bremen/

ID ogłoszenia: 795724aadc79cf0

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech produkcja czekolady bez znajomości języka Bremen”

  1. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 03:28

    Witam, jestem zainteresowany Państwa oferta i w każdej chwili jestem gotów przyjechać. Mam 25 lat jestem bez nałogów. Jestem uczciwy i pracowity. Ostatnio pracowałem na produkcji ciastek w Polsce oraz na produkcji szyb do lodówek, mikrofalówek i kuchenek.
    Zostawiam kontakt do siebie. +48 605 312 003

    Zatem czekam