do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 04:07

Możliwość zatrudnienia na magazynie części samochodowych w Bergen od zaraz. Praca w Norwegi dla osób bez znajomości języka norweskiego przy realizacji zamówień.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Bergen, Norwegia
Zarobki: do uzgodnienia
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • kompletowanie towarów na podstawie zamówienia
  • pakowanie produktów
  • aktualizowanie danych w systemie
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • motywacja i odpowiedzialne podejście

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • wsparcie w organizacji zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Uwaga! Pracownika obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości około 300 NOK za tłumaczenia i przygotowywanie dokumentów. Prosimy jednak niczego nie wpłacać przed wyjazdem bo pracodawca potrąca ją z pierwszego wynagrodzenia.

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy z załączeniem aktualnych dokumentów na adres:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 06/2017″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-od-zaraz-bergen-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 81559579a9e568f1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie od zaraz Bergen”

  1. Judyta kruk na 17 listopada 2017 @ 19:36

    Witam jestem zainteresowana praca w Bergen jestem pracowita oraz mam uprawnienia na wózek widłowy jestem chętna oraz jestem młoda kobieta i nie jazda praca dla mnie nie ma przeszkody..proszę o odpiwiedz