208 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz fabryka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 lutego 2024 00:32

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w fabryce z Oslo od zaraz na produkcji kanapek. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane będzie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 208 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie kanapek na podstawie określonych receptur;
  • odpowiednie pakowanie kanapek do dalszej dystrybucji;
  • przygotowywanie potrzebnych składników;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • szybkie tempo pracy;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • elastyczność czasowa;
  • szczegółowość;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez doświadczenia i znajomości języka norweskiego;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w dynamicznym środowisku produkcyjnym;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pk/002/24

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/przy-produkcji-kanapek-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-oslo-2024/

ID ogłoszenia: 21565c5d946eb275