do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy recyklingu sortowanie śmieci Oslo od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 2-4 miesiące
  • Opublikowany: 17 maja 2015 17:39

Aktualnie poszukujemy 2 pracowników fizycznych na wakacje do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo dla studentów przy recyklingu elektroniki. Zatrudnienie od zaraz na okres około 4 miesięcy.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– obsługiwanie taśmociągu
– demontowanie części elektronicznych
– sortowanie elementów na te, które można ponownie wykorzystać

Wymagania:
– od pracowników wymagamy znajomości języka norweskiego również w piśmie
– radzenie sobie ze stresem
– umiejętność pracowania w szybkim tempie
– osoby z kwalifikacjami na wózki widłowe będą mile widziane
– dla osób uczciwych, punktualnych, niezawodnych

Oferujemy:
– pracę dla studentów
– zatrudnienie na 2-4 miesiące
– przyjazną atmosferę
– wsparcie w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– możliwość przedłużeniu umowy
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony: finn.no/finn/Job/fulltime/object?finnkode=59047941

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-recyklingu-w-oslo-2015/

ID ogłoszenia: 9155558acf52f659

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii przy recyklingu sortowanie śmieci Oslo od zaraz”

  1. Witam szukamy pracy dwóch meszczyzn w wieku 26 lat charakteryzujemy sie siła wytrzymałoscia i sumiennoscia wykonywanej pracy . znajomosc jezyka angielskiego i podstaw norweskiego (w budownictwie) pozdrawiam i dziekuje za rozpatrzenie naszego zgłoszenia Mateusz 665542062