172,40 NOK brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka produkcja kremu czekoladowego Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2017
  • Opublikowany: 25 grudnia 2016 21:05

Zatrudnimy pracowników od stycznia 2017 na produkcji kremu czekoladowego w fabryce z Oslo. Praca w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 172,40 NOK brutto na godzinę
Liczba wakatów: 4
Termin: od stycznia 2017

Obowiązki:

  • różnorodne zadania związane z produkcją kremu czekoladowego
  • dokładne zadania rozdzielane będą po przejściu gruntownego szkolenia
  • prace mogą polegać na pakowaniu, kontroli jakości procesów produkcyjnych a także wyrobów, dbaniu o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia produkcyjnego w branży spożywczej

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w rekrutacji
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie początkowo na okres 3 miesięcy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o wypełnianie formularza z oznaczeniem opcji: “Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017”

Formularz: http://bit.do/rekrutacja2017

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-kremu-czekoladowego-oslo-2017/

ID ogłoszenia: 429585b042e9325a

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka produkcja kremu czekoladowego Oslo”

  1. Bartłomiej na 29 grudnia 2016 @ 13:22

    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy.

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o kontakt na nr +48 696410626 lub e-mail krzysztof1312@gmail.com

  3. jestem zainteresowana ofertą pracy. proszę o kontakt 504 942 683

  4. genikulata na 5 stycznia 2017 @ 15:09

    Witam czy oferta jest aktualna prosze o kontakt na email genikulata1212@wp.pl lub telefoniczny 575190270

  5. Piotr Chilmanowicz na 7 stycznia 2017 @ 03:50

    Witam
    Jestem Bardzo Zainteresowany ofertą pracy. Aktualnie przebywam w Niemczech.
    Proszę o kontakt:
    +49 152 12338448

  6. wiesiek wieslaw na 25 stycznia 2017 @ 19:20

    Dzień dobry.Jestem zainteresowany. Prosze o kontakt num 0048690065301.