9,20/h brutto + dodatki

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz pakowanie ciastek, kanapek Soest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Soest
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 00:57

Aktualnie poszukujemy osób na produkcję przy pakowaniu kanapek i ciastek. Holandia praca 2019  od zaraz w Soest również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Soest, Holandia

Pensja: 9,20 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek 15%, co daje w sumie  10,48 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • wykonywanie pracy na produkcji ciastek, wrapów i kanapek przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie składników praz pakowanie gotowych produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie rezydenta
  • wgląd i możliwość pobierania dokumentów, paska wypłat, rozliczeń godzinowych
  • w trakcie przerw kawę i herbatę
  • co 4 tygodnie wypłatę wynagrodzenia
  • dodatki – np. za nadgodziny i pracę zmianową +25%
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: +48 77 545 75 75 lub za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1290&ref=

ID ogłoszenia: 8845c169fd701257