1820 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie pralin od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 3 czerwca 2018 22:29

Propozycja podjęcia zatrudnienia od zaraz dla par w Dortmundzie przy pakowaniu czekoladek. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz pralin czekoladowych

Miasto: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kontrolowała jakość i wkładała czekoladowe pralinki do plastikowych tacek
  • pracownik przestrzega zasad BHP i pracuje w tempie

Wymagania:

  • spostrzegawczość
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • zatrudnienie do podjęcia od czerwca 2018
  • umowę na okres próbny trwającą 3 miesiące
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie około 200 euro od osoby i 320 od pary
  • osoby najlepiej wypełniające powierzone obowiązki będą mogły podjąć stałą pracę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: pakowanie-pralin/06/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralin-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 4115b0dbfa958b76