165 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka Bergen od zaraz na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 23:10

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla 4 Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w fabryce z siedzibą w Bergen na produkcji dań gotowych. Oferta dla osób z językiem angielskim w stopniu dobrym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: pilne
Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca rozdzielana będzie na bieżąco przez koordynatora na podstawie aktualnego zapotrzebowania zakładowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości produktów oraz ich pakowanie
  • możliwe prace przy obsłudze maszyn oraz na magazynie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym – jest to warunek niezbędny, osoby bez dobrej znajomości języka proszone są o nie marnowanie naszego czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu na miejscu
  • brak nałogów
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
  • zdolność do pracy w grupie
  • miła aparycja
  • zdolności interpersonalne
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego rezydenta
  • brak opłat za udział w procesie rekrutacyjnym czy za pośrednictwo
  • bezpłatne zamieszkanie
  • odzież roboczą
  • gruntowane przeszkolenie pracownika
  • wsparcie przy sprawach formalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

Koniecznym warunkiem prawidłowej aplikacji jest oznaczenie opcji: “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-od-zaraz-w-bergen-11-2016/

ID ogłoszenia: 947582c943d65b62