156/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie słodyczy bez języka 2018 Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 20 maja 2018 21:33

Poszukujemy pilnie osób do tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy. Ogłoszenie 2018 aktualne od zaraz z Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego na okres 6 tygodni.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 2

Miasto: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się przepakowywaniem słodyczy
  • zadania wykonywane będą za pomocą maszyn produkcyjnych – do ważenia, foliowania
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i wykonywanie wszelkich zadań zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w stresie
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 tygodni
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • pomoc związaną ze wszelkimi sprawami formalnymi niezbędnymi do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • norweską umowę tymczasową na 6 tygodni
  • na miejscu pracownik ma możliwość skorzystania z odpłatnego ciepłego posiłku za 100 NOK
  • zamieszkanie w cenie 50 NOK dziennie – pracodawca opłaca częściowo zamieszkanie dlatego pracownik za bardzo niewielki koszt ma zapewnione dobre warunki
  • pracę w Norwegii od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0018/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 6365b01403baf341