8-8,80 GBP/h brutto

Pakowanie czekoladek bez języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2017 03:13

Oferujemy bardzo dobrą pracę w Anglii do podjęcia od zaraz jako pakowacz czekoladek. Zatrudnienie w Luton dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów czekoladowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia
Liczba wakatów: 2
Zarobki: w zależności od znajomości języka – osoby bez znajomości otrzymają stawkę 8 GBP na godzinę brutto a osoby z językiem 8,80 GBP na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wkładanie pralin do plastikowych wytłoczek i odstawianie na taśmę produkcyjną
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości
  • możliwość przeniesienia pracowników bardziej zwinnych manualnie do działu ręcznego ozdabiania

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • zręczność
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej, monotonnej
  • spostrzegawczość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • początkowo umowę na okres próbny za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy (3 miesiące)
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia już bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • bardzo dobre warunki zamieszkania, koszt za tydzień od osoby to 50 GBP a od pary 80 GBP
  • wsparcie w sprawach urzędowych
  • legalną pracę w Anglii

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w tytule: „pakowanie czekoladek Luton 05/2017”

ID ogłoszenia: 889590071a5687fa

1 odpowiedź na “Pakowanie czekoladek bez języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz Luton UK”

  1. Marek839 na 3 maja 2017 @ 16:55

    Jestem zainteresowany 0 48 696 471 263