128 DKK/h brutto

Pakowanie czekolady 2017 bez znajomości języka oferta pracy w Danii dla par Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 01:08

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia dla par w Kopenhadze od zaraz przy pakowaniu czekolady. Oferta pracy w Danii 2017 bez znajomości języka w zakładzie produkcyjnym.

Stanowisko: Pakowacz czekolady

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Stawka godzinowa: 128 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis zadań:

  • szczegółowe obowiązki będą przydzielane po przejściu gruntownego przeszkolenia
  • zadania będą polegać między innymi na pakowaniu gotowych wyrobów ale również na przeprowadzaniu kontroli i selekcji czekolady, obsłudze maszyn, wspieraniu zadań stricte produkcyjnych – odmierzanie składników, mieszanie masy, podgrzewanie, dodawanie półproduktów zgodnie z przepisem
  • inne zadania wynikające z charakteru pracy

Wymagania:

  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku
  • schludność i wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • skrupulatność oraz duża dokładność
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • zdolność do wykonywania pracy zespołowej

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 2500 DKK miesięcznie od osoby
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia na stałe
  • możliwość rozwoju
  • przeszkolenie pracownicze i rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: Pakowanie czekolady, Kopenhaga

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 381597e3c80a0176

10 komentarzy na “Pakowanie czekolady 2017 bez znajomości języka oferta pracy w Danii dla par Kopenhaga”

  1. Joanna Lewicka na 1 sierpnia 2017 @ 15:30

    Jestem zainteresowana tą pracą. Proszę o kontakt. +43 28436014.

  2. Witam, jestem zainteresowany wyjazdem w parze do Danii. Prosze o kontakt +48 502166180

  3. jestem zainteresowany oferta.Prosze o kontakt +48600716622

  4. Den dobry,
    jesteśmy dwie osoby ze Słowacji szukający pracy w Danii. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą
    Proszę o kontakt : juliadroppova95@gmail.com lub +421 908 453 215

    Dziękuję bardzo

  5. Jestem zainteresowana wraz z mezem prosze o kontakt: ewuska0@vp.pl

  6. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, przebywałem już na terenie Danii przez dwa lata posiadam prawo jazdy i samochód, proszę o kontakt na adres email adziwol1337@gmail.com lub telefonicznie 0048 518 311 274, pozdrawiam Adam

  7. kolakowska005 na 9 sierpnia 2017 @ 10:43

    witam jesteśmy zainteresowani ofertą. Prosze o kontakt kolakowska_dorota@o2.pl lub +48 696216840 pozdrawiam

  8. Gizela2017 na 9 sierpnia 2017 @ 20:40

    Witam-jesteśmy poważnie zainteresowani tą ofertą pracy (3-osoby,rodzina),interesuje nas długoterminowa praca w stabilne firmie,kontakt-tel +48 731 692 935,posiadamy doświadczenie.

  9. kolakowska005 na 12 sierpnia 2017 @ 11:24

    Witam mail nie działa do oferty. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą para bez nałogów z prawem jazdy kat B swoim pojazdem i i bardzo dużą motywacją do pracy. Kontakt telefoniczny +48 799776492 pozdrawiamy

  10. Jestem zainteresowany oferta pracy, mój kontakt
    mar4ksz@gmail.com