1700 € netto/mc

Pakowanie leków bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 01:51

Pracodawca z Lipska szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu leków bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1700 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy pakowaniu leków;
  • pracownik będzie przepakowywał albo pakował leki i suplementy diety, które pochodzą z innych krajów UE;
  • zadaniem będzie zmienianie całych opakowań, etykietowanie oraz zmienianie ulotek itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sprawność manualna, zwinność oraz energiczność:
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze i trening;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2021, Lipsk”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-lekow-bez-znajomosci-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 8566185548b5b1e0