8,20 GBP/h

Pakowanie wędlin dam pracę w Anglii bez języka od zaraz Birmingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:34

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii przy pakowaniu wędliny w przetwórni mięsnej. Zatrudnienie w Birmingham od zaraz dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędliny

Liczba wakatów: 5

Lokalizacja: Birmingham, Anglia

Zarobki: 8,20 GBP na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • ręczne układanie plastrów wędliny krojonej na tackach
  • pracownik musi dbać o to, by każda tacka była tej samej wagi
  • obsługa prostych maszyn

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym poziomie
  • zdolność do pracy w zespole
  • pracowitość, lojalność, niezawodność
  • brak nałogów
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie kontaktu na 3 miesiące
  • na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie w cenie ok. 80 GBP tygodniowo
  • pomoc przy formalnościach niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Anglii
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania zgłoszenia zatytułowanego: “pakowanie Birmingham 05/16″

  • red-dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedliny-bez-znajomosci-jezyka-birmingham/

ID ogłoszenia: 3715738780865d87

2 komentarze na “Pakowanie wędlin dam pracę w Anglii bez języka od zaraz Birmingham UK”

  1. Jestem zainteresowana pracą, prosze o kontakt 504089035.

  2. danuta348 na 30 maja 2016 @ 18:40

    jestem zainteresonwana pracą kontakt 728863040