2000-3000zł

Praca Czechy od zaraz bez języka pracownik produkcji samochodów

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Liberec
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 02:28

Fabryka samochodów japońskiej marki z Liberca poszukuje pilnie pracowników produkcji do podjęcia pracy w Czeachach od zaraz. Oferta bez znajomości języka obcego na montażu.

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ
Miasto: Liberec, Czeska Republika
Ilość miejsc: 8

Szukasz pracy w branży motoryzacyjnej? Świetnie, ta oferta jest dla Ciebie! Japońska fabryka oferuje pracę przy montażu klimatyzatorów dla największych producentów samochodów. Idealnym kandydatem jest osoba, która nie boi się nowych wyzwań. Już dziś zacznij pracować dla solidnego i uczciwego producenta komponentów samochodowych i poznaj najnowsze procesy produkcji. Nie wymagamy doświadczenia! Dajemy Ci możliwość je zdobyć! Bardzo mile widziane Panie! Oferujemy pracę dla Każdego!

Opis stanowiska pracy:
• montaż i kontrola jakości klimatyzatorów dla japońskich samochodów,
• praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin.

Idealny kandydat to:
• Osoba gotowa do pracy stojącej, 3-zmianowej,
• dokładna w wykonywaniu powierzonych zadań,
• odpowiedzialna, samodzielna
• zaangażowana w życie firmy,
• ambitna i gotowa na nowe doświadczenia i rozwój!

Nasza oferta:
• stabilne zatrudnienie od zaraz,
• umowę o pracę,
• regularne podwyżki,
• wynagrodzenie od 2000 zł do 3000 zł netto,
• bezpłatne zakwaterowanie, transport i dopłaty do wyżywienia,
• nasze wsparcie.

Brzmi to nieźle prawda? Do tego jeszcze opłacimy Ci zakwaterowanie, obiady w fabryce kosztują tylko 50-60 koron.. Dzięki dopłatom do wynagrodzenia ZAOSZCZĘDZISZ JESZCZE WIĘCEJ!

Pamiętaj również – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Prosimy o dopisanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

ID ogłoszenia: 47658333db7180e8

ilość wszystkich wyświetleń: 1921, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ewelinakielb
  • Zarejestrowany od: 31 października 2016

Inne przedmioty dodane przez ewelinakielb

Ostatnie przedmioty dodane przez ewelinakielb »