10,61 € brutto/h

Praca Holandia dla par od zaraz magazyn odzieży i obuwia bez języka w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 czerwca 2021 00:27

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Eindhoven dla par na magazynie odzieży i obuwia. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Eindhoven.

Wynagrodzenie: 10,61 € brutto na godz. dla osób powyżej 21. roku życia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień oraz pakowanie artykułów;
  • naklejanie etykiet, pieczętowanie;
  • do zadań będzie należało także przyjmowanie oraz przepakowywanie zwrotów;
  • przygotowywanie paczek do wysłania i sprawdzanie jakości towarów;
  • pracownik będzie wykonywał różne prace magazynowe, logistyczne oraz porządkowe.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • zmotywowanie do pracy w systemie najczęściej trzyzmianowym;
  • chęć brania nadgodzin oraz pracy w weekendy.

Oferujemy:

  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia oraz poszerzania swoich kwalifikacji;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • pracę także dla par i grup ze wspólnym zakwaterowaniem;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania podwyżki;
  • przy oddelegowaniu do innych prac stawka nie będzie niższa niż 9,72 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.tnsgroup.pl/praca-na-magazynie-w-eindhoven/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-holandia-praca-bez-jezyka-na-magazynie-odziezy-i-obuwia-od-zaraz-eindhoven/

ID ogłoszenia: 67460c36110bd6eb