10,39 Euro/h brutto

Praca Holandia od zaraz na produkcji soków z językiem angielskim w Veenendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veenendaal
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 03:47

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji soków warzywnych i owocowych. Oferta z Veenendaal ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji soków owocowych oraz warzywnych

Miejsce zatrudnienia: Veenendaal, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,39 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem warzyw i owoców do produkcji soków

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę holenderską raz na tydzień pensję wypłacaną na konto bankowe
  • na miejscu zakwaterowanie zorganizowane z dostępem do internetu
  • przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a pracą
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • bonusy na wakacje i urlop
  • wsparcie rezydenta
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych związanych z wyjazdem do pracy w Holandii
  • opcja podjęcia stałej współpracy
  • prosty i stały dostęp do dokumentów pracownika, rozliczeń wypłat

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • rekrutacja@szukasz-pracy.pl

Możliwość kontaktu pod numerem:

  • +48 627570359

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-na-produkcji-sokow-owocowo-warzywnych-veenendaal/

ID ogłoszenia: 1065d00137235ea4

ilość wszystkich wyświetleń: 996, dzisiaj: 1