1600 netto +zakwaterowanie

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu leków od zaraz Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:19

Aktualne ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu leków i suplementów. Zatrudnienie w Lipsku dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz leków

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1600 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie leków przy taśmie produkcyjnej
  • do zadań należy złożenie kartoników i umieszczenie w środku produktu wraz z ulotką w języku niemieckim

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • zwinność, zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • samodzielne stanowisko pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym, znajdującym się o ok. 1,5 km od fabryki
  • zatrudnienie na pół roku
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną, na adres:

  • beschaftigung@munich.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2019, Lipsk”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-lekow-lipsk-2019/

ID ogłoszenia: 1995d94d5ebe06df