na akord

Praca Niemcy na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 20 września 2014 19:46

Dam pracę w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowym. Oferta z Berlina dla magazyniera bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: na akord

Zadania:
Są to prace magazynowe polegające na:
– zbieraniu zamówień za pomocą systemu słuchawkowego
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– kompletowanie zamówień
– przygotowywanie towaru do wysyłki
– obsługiwanie komputera i skanera ręcznego
– prowadzenie wózka paletowego

Wymagania:
– kandydat powinien znać liczebniki niemieckie do 1000 oraz wyrazić chęć do nauki prostych słówek w tym języku.
– umiejętność obsługiwani wózka elektrycznego- paletowego
– szybkość uczenia się i zapamiętywania
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do swojej pracy
– posiadanie doświadczenia w pracach magazynowych

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na dłuższy okres
– zapewniamy miejsce zakwaterowania
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– obecność polskiego opiekuna w miejscu pracy
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: rekrutacja@castor-logistic.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zbieranie-zamowien-berlin/

ID ogłoszenia: 788541d88766a43e

ilość wszystkich wyświetleń: 4773, dzisiaj: 1