8,50 euro za godz. brutto

Praca Niemcy w Berlinie na produkcji czekolady dla par bez języka 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 18:13

Fabryka czekolady z Berlina szuka 6 osób do pracy w Niemczech. Oferta na rok 2015 na produkcji przy pakowaniu wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto

Zadania:
– dbanie o prawidłowość produkcyjną
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– zajmowanie się sortowaniem i pakowaniem produktów
– kontrolowanie jakości czekolad
– umieszczanie palet z wyrobami czekoladowymi w magazynie

Wymagania:
– aktualne badania sanitarne
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– kandydaci powinni znać system HACCP bądź ISO 22000
– chęć odbycia darmowego 2 tygodniowego szkolenia (1-12 grudnia)
– znajomość języka będzie sprzyjała podczas rekrutacji
– ochota do dalszej nauki
– łagodne usposobienie

Oferujemy:
– szkolenia pracownicze
– pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– pomagamy przy szukania zakwaterowania
– dla najlepszy premie pieniężne i dodatki
– konkurencyjne stawki godzinowe
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
W celu aplikacji prosimy przesłać CV na maila: zuver@consultant.com w tytule wpisując: produkcja czekolady Berlin 2015.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-produkcja-czekolady-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2015/

ID ogłoszenia: 543547571df5efc0

6 komentarzy na “Praca Niemcy w Berlinie na produkcji czekolady dla par bez języka 2015”

  1. Szukam pracy za granicą . jestem pracowita lubię czystość i porządek. Podejmę się każdej pracy, która przyniesie mi satysfakcję finansową. jestem emerytką w dobrej kondycji fizycznej.

  2. Mieszkam w Berlinie i szukam pracy, jestem czysta,zorganizowana punktualna i bezkonfliktowa.Z powazaniem Elzbieta.

  3. Wraz ze swoją dziewczyną szukamy pracy za granicą..
    Jestesmy pracowici, punktualni, uczciwi..
    wiek 24,23 lata..
    proszę o kontakt

  4. Krzysztof na 3 grudnia 2014 @ 10:14

    Szukam pracy za granica ze swoja zona jestesmy pracowici wlasny dojazd do pracy

  5. bardzo bym chciała pracować za granicą jestem osobą pracowitą uczciwą sumienną i już pracowałam w niemczech przy truskawkach więc praca mi nie jest obca mój tel 660509855

  6. Poszukuję pracy wraz z moim narzeczonym. Posiadam doświadczenie na produkcji. Dyspozycyjni od stycznia do maja 2015 roku. Proszę o kontakt