164,80 NOK brutto/h

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka dla par na produkcji ciastek Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 20:46

Fabryka ze Stavanger poszukuje od zaraz pracowników, pakowaczy do pakowania słodyczy przy taśmie. Norwegia praca na produkcji bez znajomości języka dla par.

Stanowisko: Pracownik na produkcji słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Nr. ref.: pr/009/2015

Wynagrodzenie: 164,80 NOK/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości i utrzymywaniem ruchy produkcyjnego.
  • Do zadań należeć będzie sortowanie oraz pakowanie słodyczy.
  • Pracownik będzie miał za zadanie paletować opakowania i zabezpieczać je.
  • Inne zadania zlecone przez pracodawcę.

Oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego w mowie jak i piśmie
  • przynajmniej roczne udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w grupie
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy od marca 2015

Oferujemy:

  • początkowo zapewniona jest umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • pomoc polskojęzycznego managera w zakładzie pracy
  • pracodawca zapewnia możliwość bezpłatnego udziału w kursie języka norweskiego
  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania w Stavanger
  • pomoc w dopełnieniu formalności

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać do końca bieżącego miesiąca. Każda osoba biorąca udział w procesie rekrutacji będzie musiała osobiście stawić się w Gdańsku na rozmowę kwalifikacyjną.

Wiadomość z załączeniem CV prosimy o przesłanie na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/009/2015

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-pary-na-produkcji-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-stavanger-marzec-2015/

ID ogłoszenia: 56354eb4026c8f25

5 komentarzy na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka dla par na produkcji ciastek Stavanger”

  1. Bartek 1993 na 26 lutego 2015 @ 15:47

    Witam jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.
    Na emailu złożyliśmy 3 CV
    Jesteśmy osobami pomimo młodego wieku umiejącymi ciężko pracować. Znajomość języka Angielskiego 1 osoba.
    Niekaralni, bez nałogów.
    Liczymy na kontakt – 570 401 130

  2. Witam,
    ja i mój partner jesteśmy zainteresowani praca na produkcji. mamy kilkuletnie doświadczenie, bez nałogów, łatwośc w nawiązywaniu kontaktów, sumienni, dokładni.
    prosze o kontakt 792003352

  3. Baska123 na 5 marca 2015 @ 18:18

    Witam. Jesteśmy z mężem zainteresowani ofertą pracy. Mąż posiada znajomość języka angielskiego ja przez ostatnie cztery lata pracowałam sezonowo przy zbiorze truskawek za granicą. Jesteśmy przyzwyczajeni do ciężkiej pracy i szybko sie uczymy. Jesteśmy dyspozycyjni i bez nałogów. nasz kontakt baska72@op.pl

  4. witam jestesmy zainteresowane praca w piekarni Polska ,jestesmy we dwie z zkolezanka jestesmy pracowite choc mamy ok 50 lat Alina

  5. produkcja ciastek w Stavanger na 30 marca 2015 @ 08:24

    Witam.
    wraz z żoną jesteśmy zainteresowani przedstawioną w ogłoszeniu ofertą pracy tel: +48 665 119 113 pozdrawiamy Kasia i Łukasz