163,84 NOK/h brutto

Praca Norwegia bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz dla par Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 01:13

Poszukujemy od zaraz osób do pracy w Norwegii przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Oferta ze Stavanger dla par także bez znajomości języka norweskieg.

Stanowisko: Pakowacz sera

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie:163,84 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie rozkładanie plastrów sera na tacki plastikowe
  • pracownik przeprowadza jednocześnie kontrolę jakości i dba o przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • opcję podnoszenia kwalifikacji
  • rozwój
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 3200 NOK miesięcznie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia długoterminowego

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • soknadansatte2018@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-sera-dla-par-stavanger/

ID ogłoszenia: 9895b742f0cb5c8b