128 DKK/h brutto

Praca w Danii bez znajomości języka sortowanie ubrań od zaraz dla par Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 04:02

Aktualna oferta fizycznej pracy w Danii do podjęcia od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie dla par z Odense, także dla osób bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca zapewnia odpłatnie zamieszkanie.

Stanowisko: Sortowacz
Miasto: Odense, Dania
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Wynagrodzenie: 128 DKK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • prosta praca polegająca na sortowaniu ubrań używanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sortowanie ubrań pod kątem jakościowym lub rodzajowym
  • praca będzie wykonywana przy taśmie

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • świetne zorganizowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • niezawodność, pracowitość, punktualność
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3500 DKK miesięcznie (5000 DKK od pary)
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego za wydajną pracę
  • możliwość uczenia się nowych rzeczy
  • pracę od zaraz
  • ubezpieczenie
  • legalną umowę i opcję zatrudnienia na dłużej
  • pomoc koordynatora Polaka
  • pracę zmianową oraz odpowiednie dodatki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: Od zaraz sortowanie odzieży używanej, Odense

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 435596546874a483

1 odpowiedź na “Praca w Danii bez znajomości języka sortowanie ubrań od zaraz dla par Odense”

  1. Jestem zainteresowana wraz z mezem prosze o kontakt ewuska0@vp pl