9,68 euro/h brutto

Praca w Holandii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz Lisse

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lisse
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:03

Hurtownia odzieżowa z Lisse zatrudni od zaraz osobę bez znajomości języka. Oferta pracy w Holandii dla Polaków na magazynie przy przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu i etykietowaniu.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Lisse, Holandia
Stawka godzinowa: 9,68 euro na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości towarów na magazynie
  • wieszanie, składanie, pakowanie i naklejanie etykiet na odzież

Oczekiwania:

  • mile widziane będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Holandii
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym – poniedziałek – piątek od 7:30 do 17:30
  • opcja zatrudnienia na stałe
  • dobre wynagrodzenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Holandii
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zamieszkanie i ubezpieczenie
  • dodatki wakacyjny 8% i urlopowy 10,39%
  • raz w tygodniu rozliczenie przepracowanych godzin i kosztów
  • opcja zjazdów do Polski na 1-2 tygodnie co 6-8 tygodni

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę poniższą:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-magazyn-odziezowy-bez-jezyka-lisse/

ID ogłoszenia: 3885945a4ac6757b