11,41 euro/h brutto

Praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji ciastek od zaraz Scherpenzeel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Scherpenzeel
  • Opublikowany: 15 lipca 2019 01:19

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w fabryce ze Scherpenzeelu od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego, preferowane zgłoszenia od osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek

Lokalizacja: Scherpenzeel, Holandia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,41 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na minimum 12 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • praca od poniedziałku do piątku w wymiarze po 36 godzin tygodniowo przy pakowaniu ciastek

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • elastyczność, sumienność, zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • samodzielność

Oferujemy:

  • stałą pracę w Holandii
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pensje wypłacane raz na tydzień przelewem na konto
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem pracy w Holandii
  • pracodawca wspiera przy odzyskaniu nadpłaconego podatku
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego przejazdu do Holandii
  • przejrzyste rozliczenia godzinowe
  • płatne zakwaterowanie oraz urlop
  • system trójzmianowy – 1 zmiana od 7:30 do 16:30, 2 zmiana od 17 do 24, 3 zmiana w zależności od obłożenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.eena.pl/2,18562,oferta-pracy-pracownik-linii-produkcyjnej.html

ID ogłoszenia: 9775d2aedd3ac164

1 odpowiedź na “Praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji ciastek od zaraz Scherpenzeel”

  1. JacekSoltan na 27 lipca 2019 @ 15:18

    Witam serdecznie,
    jestem zainteresowany ofertą pracy w Niemczech. Próbowałem skopiować adres do aplikaji ale system nie działa więc piszę poprzez informacje.

    Jacek Sołtan 39 lat
    tel:530-747-551