do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz przy produkcji systemów klimatyzacji i wentylacji, Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 30 maja 2018 22:19

Ze znajomością języka angielskiego możliwa od zaraz legalna praca w Holandii na produkcji systemów klimatyzacji i wentylacji w fabryce z Waalwijk. Obecnie do obsadzenia są 2 wakaty.

BRANŻA: Production
REGION: The Netherlands, Waalwijk
ILOŚĆ MIEJSC: 2

Opis stanowiska:

produkcja systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
składanie, montaż, pakowanie paneli podsufitowych
Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
minimum roczne doświadczenie techniczne
mile widziane prawo jazdy kat. B.
gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
Oferujemy:

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania
ubezpieczenia
transportu lokalnego
+48 608 494 300
tns.group@op.pl

ID ogłoszenia: 1135b0d3f00ca133

ilość wszystkich wyświetleń: 749, dzisiaj: 1