1500-1600/mc netto + zakwaterowanie

Praca w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu leków od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2018 22:34

Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu leków. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz leków

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem i przepakowywaniem leków
  • praca wygląda następująco – osoba zatrudniona sama składa pudełka i umieszcza w nich blister leków wraz z ulotką a następnie zamyka pudełko

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • świetne zorganizowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia i znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby z własnym autem i prawem jazdy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowę na 6 miesięcy
  • bezpłatne miejsce zamieszkania zapewnione w dobrych warunkach na miejscu
  • samodzielne stanowisko
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wspólną pracę dla par

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie leków od sierpnia 2018, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-lekow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 645b8293d3b03d3