15,60 € brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka dla par pakowanie kosmetyków od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: 28 listopada 2023 00:26

Dla par do podjęcia od zaraz tymczasowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,60 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie zestawów promocyjnych z kosmetykami różnych marek na święta;
  • całościowe przygotowywanie zestawu na podstawie specyfikacji klienta oraz wkładanie produktów do opakowania wraz z dodatkami;
  • dodatkowo firma zajmuje się składaniem koszy prezentowych;
  • po okresie świątecznym zadaniem będzie przepakowywanie niesprzedanych zestawów na nowy okres handlowy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca marca 2024;
  • pełna samodzielność, ale też zdolność do pracy w grupie;
  • dokładność;
  • chęć pracy w pozycji stojącej przez dłuższy czas;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę na 4 miesiące;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc od osoby albo 250 € na mc od pary;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Pakowanie kosmetyków Drezno 12/23 – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-drezno/

ID ogłoszenia: 1266564a4be272f2