1850/mc brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii od zaraz 2018 w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 00:35

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie 2018 aktualne od zaraz w rejonie Drezna z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na obsługiwaniu maszyn produkcyjnych, dbanie o jak najwyższą jakość produkcyjną, mieszanie, pakowanie
  • obowiązkiem będzie sporządzanie mieszanek bakalii
  • ważne jest aby wykonywać zadania zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • brak nałogów
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • płatne 250 euro miesięcznie zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • umowę niemiecką do końca 2018

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “Bakalie-Drezno 02/18” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 4695a832defd2f46