110 SEK brutto/h

Praca w Szwecji na produkcji ozdób świątecznych od zaraz bez języka Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 03:16

Możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego w fabryce na produkcji ozdób świątecznych. Oferta z Malmö na 6 tygodni dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Zarobki: 110 SEK brutto/h

Termin: praca do podjęcia w trybie pilnym!

Obowiązki:

  • praca manualna związana z malowaniem bombek i zawieszek choinkowych
  • pakowanie łańcuchów, stroików, świeczek
  • kontrolowanie jakości ozdób

Oczekiwania:

  • dbanie o estetyczny wygląd ozdób
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność na 6 tygodni
  • odpowiedzialność
  • duża sprawność manualna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na czas określony w wymiarze 6 tygodni
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania w niskiej cenie
  • pomoc polskiego koordynatora
  • praca w przyjaznym środowisku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

[ogłoszenie wygasło] scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 004/11/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 928563d07bd7206a

6 komentarzy na “Praca w Szwecji na produkcji ozdób świątecznych od zaraz bez języka Malmö”

  1. 004/11/Szwecja witam jestem zainteresowania pracą od zaraz jestem osobą sumienna bardzo zainteresowania zdyscyplinowana odpowiedzialna dyspozycyjna od zaraz tel kontraktowy +48697886438 pozdrawiam proszę o pozytywnie rozpatrzenie mojej rekrutacji

  2. 004/11 Szwecja. na 12 listopada 2015 @ 08:17

    Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą i gotowa podjęcia się pracy od zaraz. Jestem osobą sumienną,odpowiedzialną i dynamiczna.

  3. Witam serdecznie. Jestem chętny na podjęcie pracy w każdej chwili mam prawo jazdy kat. B. Jestem pracowity uczciwy i sumienny.

  4. Eugeniusz 22 na 16 listopada 2015 @ 23:40

    004/11 Szwecja
    Witam!
    Jestem w raz z żoną zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Posiadamy doświadczenie na produkcji w akordzie. Jesteśmy dokładni i sumienni przy wykonywanej pracy i piwieżanych nam zadań.
    Proszę o kontakt pod nr. tel. 605-312-343

  5. witam jesteśmy małzeństwem gotowi do wyjazdu od zaraz sumienni pracowici nie bojacy sie nowych wyzwan bez nołogów z doświadczenie w brańży agnieszka i darek

  6. witam jestem zainteresowany oferta jestem bez nalogow moge wyjechac od zaraz 730167680