12€/h

Pracownik magazynowy od zaraz do pracy w Holandii, Eindhoven 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: 10 czerwca 2023 00:15

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz oferta legalnej pracy w Holandii na magazynie wielobranżowym w rejonie Eindhoven. Zatrudnienie m.in. przy kompletowaniu zamówień, rozładunku, załadunku etc.

Dla firmy Rhenus w Son & Breugel poszukujemy pracowników na magazyn w Eindhoven. Magazyn Rhenus współpracuje z różnymi klientami z kilku branż np: firmy medyczne (Philips), wydawcami różnych podręczników, produktów farmaceutycznych dla zwierząt, zabawek i sprzętu fitness.

Opis stanowiska
• przyjmowanie, wydawanie, rozładunek oraz załadunek towaru
• kompletowanie towaru do wysyłki
• kontrolowanie dostaw i wysyłek – sprawdzanie zgodności dostarczonego i wysyłanego towaru z dokumentacją
• prawidłowa obsługa dokumentacji magazynowej, zgodnie z obowiązującymi procedurami
• dbałość o utrzymanie porządku na magazynie
• inne prace magazynowe

Wymagania
• dobra znajomość języka angielskiego B1
• dostępność od pon – pt (godz 8:00 – 16:00)
• gotowość do pracy fizycznej
• zdolności manualne i dokładność
• umiejętność dobrej organizacji pracy
• zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
• samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy zespołowej
• zaangażowanie w wykonywaną pracę

Warunki pracy
• dodatki drużynowe
• praca zmianowa
• zmiany 7.00 – 16.00 lub 8.00 – 17.00
• gwarantowane 40h pracy tygodniowo

Zakwaterowanie i ubezpieczenie
• zakwaterowanie: € 119.75 brutto /tydzień
• ubezpieczenie: € 33.51 brutto/tydzień

Wynagrodzenie
• wynagrodzenie: €12.03 brutto/h

Prosimy o przesyłanie aktualnego CV.

agnieszkasypek0@gmail.com

ID ogłoszenia: 912647f04e5b626c

ilość wszystkich wyświetleń: 288, dzisiaj: 1