12,38 euro brutto

Pracownik produkcji – praca w Belgii od zaraz, Hasselt

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Hasselt
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 14 października 2018 19:11

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla klienta z Hasselt poszukuje od zaraz pracowników produkcji do podjęcia pracy w Belgii. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Belgii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Belgia, okolice Hasselt
Praca od 15.10.2018 na okres 6 tygodni

Opis stanowiska:
– praca w fabryce sprzętu łazienkowego
– montaż urządzeń sanitarnych
– pomoc w montażu konstrukcji stalowych
– obsługa narzędzi typu wkrętarki

Oferujemy:
– pracę na terenie Belgii na okres 5-6 tygodni, od 15.10.2018
– atrakcyjne wynagrodzenie i dużą ilość godzin w tygodniu (od 40 godz.), tygodniowe wypłaty
– zatrudnienie na belgijskich warunkach;
– zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (odpłatne)
– darmowe dojazdy do pracy

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– mile widziana znajomość jęz. angielskiego
– mile widziane prawo jazdy
– dyspozycyjność, chęci do pracy, wysoka motywacja do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 707.

ID ogłoszenia: 6835bbf23cc8318e

ilość wszystkich wyświetleń: 1582, dzisiaj: 1