175 NOK brutto/h

Produkcja dań gotowych bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz 2021 w Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 lipca 2021 01:52

Zatrudnienie w fabryce z Bergen dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii 2021 na produkcji dań gotowych z zakwaterowaniem bezpłatnym, które będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 14.

Zadania na stanowisku:

  • proste prace produkcyjne, które dotyczą masowej produkcji dań gotowych mrożonych;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie obsługa urządzeń, a także sortowanie i mycie składników;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, odmierzaniem oraz naklejaniem etykiet itp.;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • przeszkolenie w języku polskim;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz:

http://bit.do/rekrutacja2021 z zaznaczeniem posady: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-bergen/

ID ogłoszenia: 28360fad50e8c6f8