od 134,60 DKK/h brutto

Produkcja dań gotowych od zaraz oferta pracy w Danii bez języka, fabryka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 12 marca 2024 00:31

Również dla par w fabryce spożywczej z Odense do podjęcia praca w Danii bez znajomości języka od zaraz przy produkcji gotowych dań. Darmowe zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz – marzec 2024

Wynagrodzenie: od 134,60 DKK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Odense, Dania

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie czystości i porządku na stanowisku pracy.
  • Sumienne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Wykonywanie różnorodnych zadań produkcyjnych, w tym kontrola jakości, samodzielne przygotowywanie składników oraz obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie pakowania gotowych dań.

Wymagania:

  • Dyscyplina, punktualność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Pożądane będzie doświadczenie w podobnym obszarze działalności.
  • Korzystne będzie posiadanie znajomości języka duńskiego, angielskiego lub niemieckiego.
  • Precyzyjne i odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Szybkie przyswajanie nowych umiejętności.
  • Ścisłe przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy, w tym stosowanie odpowiedniego stroju i makijażu.

Propozycja:

  • Umowa o pracę na okres od marca do czerwca 2024 z opcją przedłużenia.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach.
  • Pomoc w załatwianiu formalności.
  • Ubezpieczenie pracownicze.
  • Uniform służbowy.
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym.

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/020/24

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker@contractor.net

ID ogłoszenia: 32265ea63d21ce11

ilość wszystkich wyświetleń: 156, dzisiaj: 2