2350 brutto +premie

Produkcja lamp samochodowych praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz fabryka w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 17 lipca 2021 00:34

Od zaraz na terenie Hamburga ciekawa praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy produkcji – montażu lamp samochodowych. Zakwaterowanie dla pracowników możliwe na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Hamburg

Liczba wakatów: 5

Start: od zaraz

Zarobki: 2350 brutto miesięcznie na początek +premie

Umowa: na okres próbny 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

Praca manualna na linii produkcyjnej przy montażu kolejnych komponentów lamp samochodowych wykonanych w technologii LED, OLED i laserowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do stałej pracy w Niemczech
  • mile widziane nawet podstawy języka niemieckiego
  • doświadczenie na produkcji będzie atutem
  • szukamy osób dokładnych, skrupulatnych i pracowitych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe z możliwością przejścia po 3 miesiącach na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • na okres 3 pierwszym miesięcy zapewniamy możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego (pokój 2 osobowy 200 euro, pokój 1-osobowy 300 euro miesięcznie)
  • pomagamy przy wszystkich sprawach formalnych, w tym także tłumaczeniu dokumentów na język niemiecki
  • na miejscu zapewniamy wsparcie polskojęzycznych koordynatorów projektu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja lamp samochodowych Hamburg, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-produkcja-montaz-lamp-samochodowych-hamburg/

ID ogłoszenia: 83760f227e363500

ilość wszystkich wyświetleń: 954, dzisiaj: 1