13,50 eur/h

Produkcja palet oferta pracy we Francji od zaraz bez znajomości języka, Izernore

  • Kraj: Francja
  • Miasto lub region: Izernore
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 06.05.2024
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 4 maja 2024 01:30

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Izernore potrzebuje od zaraz kandydatów do pracy we Francji przy produkcji drewnianych palet. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego będzie możliwe.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : Monter palet

Miejsce pracy: Francja/01580 IZERNORE

OBOWIĄZKI :

– produkcja palet drewnianych przy pomocy narzędzi montażowych – gwoździarek pneumatycznych

– sortowanie palet według gatunku (cięcie desek i klocków)

– przygotowanie elementów drewnianych do montażu

– kontrola jakości produktu

– prace porządkowe na stanowisku pracy

WYMAGANIA :

– umiejętność posługiwania się elektronarzędziami stolarskimi (piły wycinające, gwoździarek pneumatycznych )

– samodzielność , dobra organizacja pracy

– umiejętność wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

– doświadczenie na w/w stanowisku

– zaangażowanie i motywacja do pracy

OFERUJEMY :

– prace tymczasową na terenie Francji

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 13,50 euro /h brutto

– darmowe zakwaterowanie

– możliwość pobierania zaliczek

– długofalową współpracę

– pomoc przy organizacji wyjazdu

– opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny:

788564136, 881411500 lub adres email: asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 805662fb3c5b36a7

ilość wszystkich wyświetleń: 30, dzisiaj: 2