do uzgodnienia

Vlijmen, Holandia praca od zaraz produkcja kosmetyków bez znajomości języka niderlandzkiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:20

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Vlijmen na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego, wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Vlijmen, Holandia

Pensja: do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wystawianie pustych pojemników na linię produkcyjną, nakładanie zakrętek na opakowania, kontrolowanie jakości, etykietowanie, pakowanie

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych a także w weekendy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność do pracy w grupie
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • sumienność

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania oraz ubezpieczenia
  • opcja zatrudnienia na stałe
  • zatrudnienie w przyjaznej, rodzinnej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja przejścia na kontrakt bezpośrednio z holenderskim zakładem pracy
  • bezpłatny przejazd do pracy autami służbowymi
  • dla kierowców bonus +25 euro tygodniowo
  • opcja pracy w soboty
  • atrakcyjne dodatki

Aplikacja:

Za pośrednictwem formularza na stronie:

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 145d95166dd89e2

ilość wszystkich wyświetleń: 836, dzisiaj: 1