8-8,20 GBP/h

Bez znajomości języka dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji dań gotowych Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 4 marca 2019 02:44

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w fabryce z Londynu aktualne od zaraz na produkcji dań gotowych kuchni azjatyckiej.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Londyn, Anglia/UK

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start od marca 2019

Pensja: od 8 do 8,20 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych w fabryce słynącej z wytwarzania produktów spożywczych

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • sumienne podejście do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • pełna punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność

Zapewniamy:

  • początkowo zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznego kontraktu z opcją przejścia na stałe zatrudnienie
  • rocznie 28 dni urlopu
  • bonusy
  • pracę w stałych godzinach od 8:00 do 17:30 i z 30 minutową, niepłatną przerwą na lunch
  • stałe dni pracy – od poniedziałku do soboty
  • zatrudnienie do podjęcia od marca 2019
  • legalne zatrudnienie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • admin@kimsfood.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-produkcji-zywnosci-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 9735c7af6b241b42

ilość wszystkich wyświetleń: 1403, dzisiaj: 1