156,80/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie odzieżowym Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 16 marca 2020 03:03

Oferta pracy w Norwegii na magazynie hurtowni odzieżowej przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka, ale z minimum rocznym doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • codzienna praca na magazynie przy kompletowaniu towarów pod zamówienia
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wszelkie zadania zlecane na bieżąco – rozładunek dostaw, przeliczanie towarów, dbanie o wysoką jakość, montaż zabezpieczeń, transport produktów wewnątrz firmy itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • opcja podjęcia przejrzystego zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • pracę na pełny etat z płatnym urlopem, ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i opłacaniem podatku
  • godziny nocne
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze przeprowadzane jest w języku polskim
  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki
  • dofinansowanie do dań w kantynie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, dostępny na stronie:

Prosimy oznaczyć: „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-2020-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7565e6d17a4457f5