9,60-10,20 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez języka na produkcji detergentów od zaraz Wolverhampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wolverhampton
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 03:23

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Wolverhampton na produkcji detergentów. Oferta pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,60 do 10,20 GBP na godzinę pracy brutto w zależności od znajomości języka

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miejsce zatrudnienia: Wolverhampton, Anglia

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca fizyczna przy produkcji detergentów w nowoczesnym zakładzie
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • w fabryce wytwarzane są płyny do prania, tabletki do zmywania, płyny do mycie podłóg, okien itp.
  • obowiązki będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem pracodawcy

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i świadczenia socjalne
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na 3 miesiące w 2 osobowych pokojach, później konieczność zorganizowania zakwaterowania samodzielnie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • brak opłat za pomoc w przygotowywaniu dokumentów itp.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • smart.work@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja Wolverhampton.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/wolverhampton-anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-2019/

ID ogłoszenia: 6995d1261c1cdfa8

ilość wszystkich wyświetleń: 1213, dzisiaj: 1