8,40 GBP brutto/h

Dam pracę w Anglii bez języka na produkcji keczupu od zaraz Portsmouth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Portsmouth
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 03:14

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu keczupów i przecierów. Oferta z fabryki w Portsmouth dla 4 osób na pół roku.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Miasto: Portsmouth
Stawka godzinowa: 8,40 GBP na godzinę pracy brutto
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Czas trwania umowy: pół roku

Obowiązki:

  • mycie oraz selekcjonowanie warzyw
  • obsługiwanie maszyny do rozdrabniania i mielenia
  • kontrolowanie jakości procesów produkcyjnych
  • pakowanie spełniających normy jakościowe keczupów i przecierów
  • układanie towarów na paletach i zabezpieczanie ich

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz do lipca bieżącego roku
  • sumienność, pracowitość
  • duża odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • wymagane jest doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • pracę w nowoczesnej fabryce
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo – zgodnie z ustaleniami raz na tydzień
  • wsparcie przy formalnościach
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 90 GBP za miejsce w 2-3 osobowym pokoju lub 110 GBP za jednoosobowy pokój

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości na poniżej podany adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem: „produkcja Portsmouth 02/17″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-od-zaraz-produkcja-keczupu-portsmouth/

ID ogłoszenia: 68588b40af7fe55