11,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz produkcja soków bez języka Hanower 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 03:36

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka w fabryce soków naturalnych z Hannoveru. Zatrudnienie od zaraz na produkcji dla Polaków. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • w zależności od aktualnego zapotrzebowania zadania będą polegały na sortowaniu owoców i warzyw, przeprowadzaniu testów jakościowych, pakowaniu, etykietowaniu
  • zadaniem może być również obsługa maszyny do wyciskania/tłoczenia soków a po zakończeniu zmiany mycie oraz konserwacja urządzenia

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie możliwość przyjechania do Niemiec własnym autem
  • punktualność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zapewnione w pensjonacie, koszt od osoby to około 200-250 euro miesięcznie
  • stałe godziny pracy
  • praca od 8 do 16 od poniedziałku do piątku
  • możliwość zatrudnienia na dłużej, na początek pracownik będzie jednak zatrudniony na okres próbny
  • premie dla osób najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres dostępny poniżej

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja soków naturalnych, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-hannover-produkcja-sokow/

ID ogłoszenia: 71458f248b1b5a4e