7,20 GBP/h plus dodatki

Dam pracę w Anglii Luton od zaraz bez znajomości języka pakowanie pralinek

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 00:45

Praca w Anglii dla Polaków przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Oferta pochodzi z fabryki w Luton. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Liczba wakatów: 5

Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia

Zarobki: 7,20 GBP na godzinę plus liczne dodatki

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • pracownik układa na tackach czekoladki
  • wizualna kontrola jakości, zdejmowanie z taśmy czekoladek które nie spełniają wymogów jakościowych
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • w zależności od potrzeb zakładu – pracownik może zostać skierowany do sektora ozdabiania pralinek

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, dokładność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym stopniu
  • stosowanie się do zasad BHP
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • odzież roboczą, niezbędne rękawiczki, fartuchy foliowe oraz czepki
  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją pracy na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • nadgodziny możliwe do wypracowywania
  • legalne zatrudnienie
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu
  • pracodawca organizuje zamieszkanie w cenie 50 GBP na tydzień

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: uk-employment@europe.com z dopiskiem: „pakowanie czekoladek Luton 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-luton/

ID ogłoszenia: 32256c2fc39964ff

7 komentarzy na “Dam pracę w Anglii Luton od zaraz bez znajomości języka pakowanie pralinek”

  1. Witam serdecznie mam na imie Tomasz mam 30 lat i praca na produkcji nie jest mi obca jestem gotów na podjecie pracy od zaraz to moj adres kontaktowy modecom@op.pl

  2. justynaaa na 20 lutego 2016 @ 20:21

    WITAM!
    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt Dariusz nr.792-304-487

  3. Witam , jestem zainteresowany , pracowałem na linii produkcyjnej , chętnie teraz wyjadę , proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Kamil , 515 044 592 .

  4. asiowata91 na 25 lutego 2016 @ 14:18

    Witam 2 kobiety mieszkajace w luton sa zainteresowane oferta pracy prosze o kontakt asiowata91@gmail.com

  5. Witam, jestem zainteresowany pracą, obecnie dziś przyjechałem do Luton i czekam na kontakt z Państwa strony. E-mail: mateuszsulkowski94@yahoo.com

  6. Witam, jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt
    kalina_stella@poczta.onet.pl

  7. Oliwia89 na 4 marca 2016 @ 19:37

    Witam. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Produkcja nie jest mi obca.Mam kilkuletnie doświadczenie na produkcji także podejmę się pracy od zaraz. 795200082